• امروز پنج شنبه بیست و نهم شهریور 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

عطر افشانی حرم مطهر امامزاده سید مظفر (ع) در آستانه ماه مبارک رمضان

عطر افشانی حرم مطهر امامزاده سید مظفر (ع) در آستانه ماه مبارک رمضان

صبح امروز سه شنبه بیست و پنجم اردیبهشت ماه و در آستانه حلول ماه مبارک رمضان طی مراسمی در امامزاده سیدمظفر (ع) حرم مطهر آن امامزاده عطر افشانی شد.

 سه شنبه 25 اردیبهشت 1397   51  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان ، حجت الاسلام محسن شهبازی سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بندرعباس گفت :

طی مراسمی که صبح امروز سه شنبه بیست و پنجم اردیبهشت ماه در حرم مطهر امامزاده سید مظفر (ع) انجام شد با حضور زائرین این حرم مطهر ، مدیران کل برخی ادارات همچون روابط عمومی استانداری ، همکاران ستاد نماز جمعه بندرعباس ، رییس ستاد اقامه نماز بندرعباس و سایر مدعوین برگزار شد ، در آستانه حلول ماه مبارک رمضان عطر افشانی شد.

این گزارش می افزاید در این مراسم حجت الاسلام محمدطاهر گرایلی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان گفت : از آنجا که فرآیند درآمد بقاع متبرکه بصورت درآمد  هزینه ای هست لذا کلیه درآمد بقاع متبرکه تحت سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه ثبت و هزینه می گردد.

مدیرکل اوقاف در این مراسم ضمن قدردانی از حضور مدعوین در این مراسم اعلام کرد:  برنامه های مفصلی همچون جزء خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان در برخی بقاع متبرکه استان پیش بینی شده که امید است با حضور در مراسمات از معنویات پیش بینی شده که امیداست با حضور در مراسمات از معنویات این ماه مبارک بهره مند گردیم.

در پایان این گزارش آمده است  : در این مراسم ضریح مطهر امامزاده عطر افشانی شد. لازم به ذکر است این مراسم توسط واحد خبر و تولید بمنظور پخش در برنامه سرپناه تهیه گردید.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار