کد خبر : 304062

تاریخ درج خبر : یک شنبه 17 تیر 1397
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان هرمزگان
• سومین جلسه استانی برگزاری مراسمات دهه کرامت در اوقاف استان
جلسه ای روز شنبه شانزدهم تیرماه در دفتر مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با حضور مدعوین و با هدف بررسی عملکرد و وظایف ادارات و نهادهای مختلف در راستای برگزاری هرچه باشکوهتر جشنهای دهه کرامت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان ، حجت الاسلام مصطفی آزادی معاونت فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گفت : روز گذشته جلسه ای در دفتر مدیرکل اوقاف با حضور مدعوین و نمایندگان آنان و با هدف بررسی فعالیتهای انجام شده پیرامون برگزاری دهه مبارک کرامت که با سالروز میلاد حضرت معصومه (س) آغاز و با میلاد باسعادت امام رضا (ع) پایان می یابد برگزار شد.

معاونت فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه بیان داشت : در این جلسه که با حضور مسئولین استانی برگزار گردید برنامه ها در دو بخش حضور کاروان مردمی با حضور خادمین حرم مطهر حضرت معصومه (س) در بدو ورود دهه کرامت در امامزاده سید مظفر (ع) و بخش دوم حضور خادمین رضوی در ایام خجسته و پایان دهه مبارک در امامزاده سید مظفر (ع) نیز و فعالیتهای شهری و میدانی انجام شود.

حجت الاسلام مصطفی آزادی گفت : فعالیتها در 4 کارگروه فرهنگی ، امداد و مستضعفین خادم یاری ، سرورد و نمایشهای خیابانی با محوریت بقاع متبرکه در شهرستانها و برنامه های جانبی با حضور خادمین منجمله سرکشی از بیمارستانها برگزاری رویش دختران انقلابی همزمان با ولادت حضرت معصومه (س) و تجلیل از دختران نمونه انقلابی با معیارهای نظام مقدس جمهوری اسلامی صورت می پذیرد.

معاون فرهنگی گفت : طی این مراسم از 450 نفر از خادم یاران حضرت رضا (ع) که از سطح استان انتخاب شدن نشان خادمی اعطاء می گردد.

قرار است این مراسم در 4 نقطه شهر بندرعباس شامل امامزاده سید مظفر (ع) امامزاده شاه محمدتقی (ع) چهارراه دانشگاه و مسجد جامع بندرعباس همراه با اجرای سرودهای میدانی و نمایش تئاتر در خیابانها به خود ادامه دهند.