• امروز دوشنبه بیست و هشتم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اوقاف هرمزگان برگزار کننده سی و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم

اوقاف هرمزگان برگزار کننده سی و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم

سازمان اوقاف و امور خیریه بعنوان متولی اصلی برگزاری مسابقات قرآنی بصورت کشوری و بین المللی مهیای برگزاری سی و نهمین دوره مسابقات قرآنی می باشد.

 یک شنبه 22 فروردین 1395   1000  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان به نقل از حجت الاسلام والمسلمین منصور هاشمی مدیر کل اوقاف هرمزگان آمده است: یکی از افتخارات سازمان اوقاف و امور خیریه کشور تدارک و برپائی مسابقات کشوری و بین المللی قرآن کریم در حوزه های 11 گانه شامل حفظ اجزاء 5-10-20-30 ، قرائت ، تحقیق ، ترتیل ، معارف(تفسیر قرآن) ، دعا خوانی(فرازهایی از ادعیه) ، مدیحه سرائی ، ابتهال و اذان می باشد.
حجت الاسلام هاشمی گفت:  سال 95 سی و نهمین مرحله از مسابقات ارزشمند قرآنی ، ادعیه و اذان در مراحل شهرستانی ، استانی و کشوری برگزار می گردد که استان هرمزگان نیز به طبع در برنامه ریزی سازمانی آماده اجرای مسابقات 11 گانه در مرحله شهرستانی در نیمه اول اردیبهشت ماه و در ادامه مسابقات استانی که اواخر تیرماه سالجاری برگزار می گردد شده است.
مدیر کل اوقاف استان با اشاره به زمان ثبت نام شرکت در ایندوره از مسابقات گفت: از 14/1/95 علاقمندان با مراجعه به ادارات اوقاف و یا از طریق سایت www.quraniran.ir لغایت 11/2/95 با ثبت نام موفق به شرکت در مسابقات مرحله شهرستانی خواهند شد.
حجت الاسلام منصور هاشمی زمان برگزاری آزمون مرحله شهرستانی را پانزده اردیبهشت ماه اعلام و گفت: از هر رشته 3 نفر موفق به راهیابی مسابقات مرحله استانی که اواخر تیرماه برگزار می شود خواهند شد. وی زمان برگزاری مسابقات کشوری را 7 الی 25 آبانماه پیش بینی کرد.
مدیر کل اوقاف هرمزگان در پایان با اظهار امیدواری نسبت به برگزاری با شکوه ایندوره از مسابقات افزود در مقطع سنی بالای 18 سال آزمون بین خواهران و برادران برگزار می شود. 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار