• امروز دوشنبه بیست و هشتم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

هماهنگی اجرای مسابقات استانی قرآن کریم با امام جمعه و فرماندار رودان

هماهنگی اجرای مسابقات استانی قرآن کریم با امام جمعه و فرماندار رودان

پس از اجرای چهلمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم که مردادماه سال 96 در شهرستان میناب برگزار و مورد استقبال علاقمندان به علوم قرآنی و مردم آن شهرستان واقع شد امسال نیز در تدارک برگزاری مرحله استانی در شهرستان رودان هستیم.

 یک شنبه 16 اردیبهشت 1397   126  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان هرمزگان ، حجت الاسلام  بهرام رنجبر رییس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان گفت :

پس از برگزاری باشکوهترین مسابقات استانی قرآن کریم در سنوات اخیر که سال گذشته در شهرستان میناب برگزار و مورد استقبال فعالین قرآنی قرار گرفت ، قرار است چهل و یکمین دوره مسابقات استانی قرآن مجید امسال نیز با همراهی مردم و مسئولین در شهرستان رودان برگزار شود.

رییس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف هرمزگان افزود : بهمین منظور و با هدف پیشنهاد انجام ایندوره از مسابقات روز گذشته جلسه ای با حضور حجت الاسلام محمدطاهر گرایلی مدیرکل اوقاف استان و برخی معاونین ستادی در دفاتر امام جمعه و فرماندار شهرستان رودان برگزار که مورد استقبال آنان قرار گرفت.

حجت الاسلام گرایلی در این دیدار ضمن تشریح برگزاری مسابقات استانی سال قبل بیان داشت : بحمد الله انجام این مهم موجب فراگیر شدن عطر قرآنی و استقبال عامه مردم خصوصاً جوانان و نوجوانان از برگزاری مسابقات قرآنی می شود.

مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان در این جلسه درخواست نمود که بجهت زمان برگزاری ایندوره از مسابقات که احتمالا در تیر یا مردادماه سالجاری برگزار می شود و کلیه مسئولین ادارات با علاقه و ارادت به کلام وحی و پذیرش مسئولیت کمیته های مختلف موجب برگزاری با شکوه ایندوره از مسابقات گردند.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار