• امروز دوشنبه بیست و هشتم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بازدید  و موقوفه گردی در بندرعباس با حضور مدیرکل اوقاف

بازدید و موقوفه گردی در بندرعباس با حضور مدیرکل اوقاف

صبح روز گذشته با هدف بازدید از موقوفات و تصمیم گیری در خصوص چگونگی روند پیشبرد اهداف شناسایی و احیاء موقوفات شهر بندرعباس بازدید شد.

 سه شنبه 29 خرداد 1397   87  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان ، حسین صفری سرپرست معاونت بهره وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان گفت :

صبح روز گذشته هیأتی با حضور حجج الاسلام گرایلی مدیرکل ، شهبازی رییس اوقاف بندرعباس همراه همکاران ، معاونین ستادی و برخی همکاران امور اوقافی و فنی با هدف بازدید از موقوفات و رقبه گردی شهر بندرعباس انجام شد.

معاونت بهره وری اقتصادی موقوفات استان افزود : در این بازدید از موقوفات مرحوم محمد علی ناصری واقع در بازار قدیم روبروی حوزه علمیه ، موقوفات مسجد جابری ، مسجد ناصری و کوچه های اطراف آن ، محله 22 بهمن ، جنب مسجد بلال و مسجد حضرت قائم واقع در میدان اسکله شهید باهنر بازدید و پس از آن جهت تسریع تصمیمات لازم اداره اوقاف و امور خیریه بندرعباس موظف به اجرایی نمودن اهداف و مصوبات بازدید گردید.

حجت الاسلام محمدطاهر گرایلی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان هدف از برگزاری این کار علاوه بر آشنایی بیشتر با موقوفات استان ارائه راهکار در جهت حل مشکلات و موانع پیش رو دانست و افزود : اینگونه بازدید ها تا کنون در شهرستان های تابعه نیز انجام شده و تأثیرات بسزایی داشته است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار