• امروز دوشنبه بیست و هشتم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری دوره آموزش سبک زندگی اسلامی و تعالی خانواده در بقاع

برگزاری دوره آموزش سبک زندگی اسلامی و تعالی خانواده در بقاع

صبح روز جمعه مورخ یکم تیرماه همزمان با سراسر کشور آزمون سبک زندگی اسلام و تعالی خانواده با هدف استفاده از ظرفیت بقاع متبرکه و جذب و شناسایی و آموزش خواهران و برادران مستعد در زمینه تربیت مربیان در 4 بقعه متبرکه برگزار شد.

 دوشنبه 4 تیر 1397   79  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان ، حجت الاسلام مصطفی آزادی معاونت فرهنگی ، اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان گفت :

صبح روز جمعه و همزمان با سراسر کشور در 4 بقعه متبرکه شاخص در شهرستانهای بندرعباس ، میناب ، رودان و حاجی آباد و با حضور 33 نفر از خواهران و برادران با هدف استفاده از ظرفیت بقاع متبرکه در تحکیم بنیان و آموزش خواهران و برادران مستعد در زمینه تربیت مربی دوره آموزشی مهارتهای زندگی اسلامی و از طرفی جذب و شناسایی و آموزش خواهران و برادران مستعد در زمینه تربیت مربی دوره های آموزشی مهارتهای زندگی اسلامی در دو بخش :

الف) برگزاری کلاس های سبک زندگی اسلامی توسط مربیان در سال 96 در بقاع متبرکه شامل برگزاری جلسات توجیهی مربیان و تعیین بقعه هماهنگی با مدیران مراکز فرهنگی قرآنی بقاع و انجام تبلیغات جهت برگزاری با شکوه کلاسها.

ب) برگزاری آزمون تربیت مربی سبک زندگی اسلامی شامل انتخاب بقاع مجری طرح شناسایی مربیان واجد شرایط - شرایط مربیان پذیرش شده برگزاری آزمون ورودی برگزار شد.

معاونت فرهنگی ، اجتماعی اداره کل اوقاف افزود : شرائط حضور و پذیرش مربیان بدینصورت بوده که افراد می بایست دارای مدرک اتمام حداقل سطح دو حوزه علمیه متأهل دارای روحیه انقلابی . توانمند در مهارتهای کلاسداری دارای سلامت روانی و روحیه اجتماعی دارای سطح هوشی بلقوه و دارای سیما و ظاهر مناسب.

حجت الاسلام آزادی در پایان گفت : با توجه به برگزاری ایندوره آزمون 14 نفر موفق به کسب نمره قبولی شدند که با تصمیم سازمان مرکزی به دوره آموزشی واقع در شهرستان قم اعزام می گردند.


 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار