• امروز دوشنبه بیست و هشتم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

دومین جلسه هماهنگی اجرای جشنهای دهه کرامت در اوقاف هرمزگان

دومین جلسه هماهنگی اجرای جشنهای دهه کرامت در اوقاف هرمزگان

صبح روز شنبه نهم تیرماه دومین جلسه برنامه ریزی پیرامون اجرای جشنهای دهه کرامت (زیر سایه خورشید) در دفتر مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان برگزار شد.

 شنبه 9 تیر 1397   82  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان ، به نقل از حجت الاسلام مصطفی آزادی معاونت فرهنگی ،‌اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان آمده است :

دومین جلسه هماهنگی اجرای جشنهای دهه مبارک کرامت با میلاد با سعادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) آغاز و با ولادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت رضا (ع) پایان می یابد ،‌صبح روز شنبه با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان و برخی از مسئولین حوزه های مختلف و مرتبط با برگزاری این جشنها برگزار شد.

در این جلسه ابتدا مدیرکل اوقاف گفت : با توجه به توصیه های مقام معظم رهبری مبنی بر توجه اقشار محروم جامعه و ابلاغ سیاستهای معظم که توسط تولیت آستان مقدس رضوی و از طرفی قرار گرفتن در یازدهمین سالگرد اعزام خادمین آن بارگاه ملکوتی به استانهای سراسرکشور همراه با حمل پرچم مطهر آنحضرت می بایست با تعامل و همراهی نهادهای مرتبط با دفتر مقام معظم رهبری شاهد برپایی مراسم و جشنهای باشکوه در این دهه باشیم و ما به نوبه خود تمامی تلاش خود را در فراهم نمودن بستر حضور علاقمندان به محضر با کرامت آن امامان همام معطوف می نماییم.

معاونت فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف افزود : در این جلسه که حجت الاسلام پهلوانی مسئول دبیرخانه کانون مساجد استان و نماینده آستانه کریمه اهل بیت (س) و حبیب بهادری معاون دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان و مصطفی رجبیان دبیر شبکه جوان دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی حضور داشتند مقرر گردید در ابتدا و انتهای دهه کرامت خادمین حرم حضرت رضا (ع) و حضرت معصومه (س) با حضور علاقمندان و ارادتمندان به آن حضرات مراسم جشن همراه با سرور در امامزاده سید مظفر (ع) بندرعباس آغاز نمایند.

در این جلسه نیز مقرر گردید بجهت نامگذاری یکی از روزهای این دهه بنام بزرگداشت امامزادگان و با حضور این خادمین 3 امامزاده شاخص بنامهای امامزادگان سید مظفر (ع) در بندرعباس و قشم و امامزاده سید سلطان محمد (ع) نیز مراسم تجلیل برگزار شود. ضمناً در این مراسم به 450 نفر از خادم یاران رتبه 3 حضرت رضا (ع) نشان خادمی اعطاء می گردد.

ادامه خبر و جزئیات بیشتر در خبرهای بعدی اعلام می گردد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار