• امروز دوشنبه بیست و هشتم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

دیدار مدیرکل اوقاف با رییس کل دادگستری استان

دیدار مدیرکل اوقاف با رییس کل دادگستری استان

ظهر امروز نهم تیرماه طی دیداری که در دفتر حجت الاسلام و المسلمین اکبری رییس کل دادگستری استان هرمزگان برگزار شد با یکدیگر دیدار کردند.

 شنبه 9 تیر 1397   92  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان ، جابر زارع رییس اداره حقوقی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان گفت :

با هدف تجلیل از زحمات و تلاشهای بی وقفه قوه قضائیه ،ظهر امروز شنبه نهم تیرماه طی جلسه ای حجت الاسلام گرایلی مدیرکل اوقاف استان با حجت الاسلام اکبری رییس کل دادگستری استان در دفتر ایشان دیدار کردند.

رییس اداره حقوقی ثبتی اداره کل اوقاف استان افزود در این جلسه ضمن تبریک و گرامیداشت هفته قوه قضائیه و یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی و هفتاد و دوتن از یاران با وفای ایشان و تشکر از همکاران قوه قضائیه استان در انجام مراحل قانونی دعاوی موقوفات و بقاع متبرکه خواستار توجه بیشتر در جهت تثبیت احقاق حقوق موقوفات در استان نمود.

در ادامه حجت الاسلام اکبری رییس کل دادگستری استان با تشکر از مدیر کل و هیأت همراه گفت : امیدوارم با دعای خیر شما بتوانیم در این جایگاه که الحق جایگاه بسیار حساس و فوق العاده سخت است موفق شویم و بتوانیم گامهای موثری در حوزه های مختلف خصوصاً عدالت محوری برداریم.

رییس کل دادگستری استان با اشاره به امر و تأکید مقام معظم رهبری در امر قضاوت بتوانیم از موقوفات بنحواحسن دفاع کرده و زمینه تثبیت و احیاء حقوق موقوفات فراهم نماییم.

در این جلسه علاوه بر دیدار در خصوص 3 فقره پرونده بحث و تبادل نظر قرار شد که جهت تصمیمات مقتضی و پیگیری های مربوطه دستور عاجل صادر فرمودند.

جابر زارع در پایان گفت : در ادامه این مراسم با امانی معاونت قضائی دادگستری استان هرمزگان نیز دیدار بعمل آمد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار