• امروز دوشنبه بیست و هشتم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

چهارمین جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات استانی قرآن کریم در رودان

چهارمین جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات استانی قرآن کریم در رودان

روز گذشته با حضور مسئولین ستادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان جلسه ای در دفتر آقای مهندس ضرغامی فرماندار رودان پیرامون برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم برگزار شد.

 یک شنبه 10 تیر 1397   98  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان ، حجت الاسلام بهرام رنجبر رییس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان گفت : صبح روز گذشته جلسه ای در دفتر فرماندار رودان با حضور 9 تن از معاونین مدیرکل اوقاف و کارشناسان ستادی همراه با اعضاء و روسای کمیته های 10 گانه مستقر در شهرستان رودان و با مدیریت مهندس فیصل ضرغامی با هدف بررسی و گزارش روند پیشرفتهای برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم که قرار است بمدت 3 روز از سوم لغایت پنجم مرداد برگزار شود بحث و تبادل نظر بعمل آمد .

حجت السلام بهرام رنجبر گفت : تعداد شرکت کنندگان ایندوره از مسابقات بیش از 200 نفر از خواهران و برادران می باشند که در موعد مقرر با داوری اساتید مبرز استان و کشوری صورت می پذیرد.

وی با اشاره به تجربه سال قبل که برای اولین با در شهرستان میناب برگزار شد گفت : تعداد 10 کمیته تحت عناوین مدعوین تدارکات-روابط عمومی-حراست-اسکان و فنی محافل فرهنگی و کمیته برگزاری مسابقات بانوان مسئولیت برگزاری ایندوره از مسابقات را عهده دار می باشند.

در این جلسه پس از گذارش مهدی سقائی رییس اداره اوقاف رودان مبنی بر تشریح وظایف کمیته ها جناب مهندس ضرغامی فرماندار رودان ضمن اظهار خرسندی از برگزاری مسابقات قرآن کریم گفت : رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان بعنوان نماینده ویژه فرمانداری مسئولیت تام الاختیار دارند تا بتوانند مسابقات مربوطه در خور شأن قرآن کریم و شهرستان رودان برگزار شود.

وی با توجه به امید به برگزاری باشکوه ایندوره از مسابقات از کلیه مسئولین کمیته ها ، روسای ادارات و نهادها خواست تا هرچه بیشتر در برگزاری مسابقات تلاش نمایند. در همین راستا تاکید ویژه ای مبنی بر استفاده از ظرفیت دانشگاه های آزاد و پیام نور داشت که مقرر گردید مسئولین مربوطه تمامی تلاش خود را معطوف نمایند.

در پایان مقرر شد در اسرع وقت نسبت به برگزاری جلسه شورای اداری اقدام تا اهداف عالیه این حرکت مهم و توقعات مربوطه را به مسئولین منعکس نمایند.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار