• امروز دوشنبه بیست و هشتم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تشکیل  جلسه مشترک مدیران کل اوقاف و منابع طبیعی استان

تشکیل جلسه مشترک مدیران کل اوقاف و منابع طبیعی استان

صبح روز یکشنبه دهم تیرماه جلسه ای در دفتر مدیرکل منابع طبیعی استان با حضور حجت الاسلام گرایلی و دکتر امید ذاکری پیرامون بررسی عملکرد ادارات در جهت صدور اسناد مالکیت موقوفات و بقاع متبرکه برگزار شد.

 دوشنبه 11 تیر 1397   69  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان ، جابر زارع رییس اداره حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف استان هرمزگان گفت : دومین جلسه مشترک بین ادارات کل اوقاف و منابع طبیعی استان صبح روز یکشنبه دهم تیرماه با حضور حجت الاسلام محمد طاهر گرایلی مدیرکل و دکتر امید ذاکری مدیرکل منابع طبیعی در دفتر ایشان با هدف بررسی عملکرد ادارات مرتبط در جهت سنددار نمودن املاک موقوفات و بقاع متبرکه در سطح استان بحث و تبادل نظر بعمل آمد.

رییس اداره حقوقی ثبتی اداره کل افزود : در این جلسه ابتدا حجت الاسلام گرایلی ضمن تشکر از همکاری بیدریغ مدیرکل و پرسنل ذیربط گفت : یکی از اهداف اداره کل اوقاف و امور خیریه تعامل با منابع طبیعی بر اساس تفاهم نامه های فی ما بین بمظور مهیا نمودن زمینه اخذ اسناد مالکیت موقوفات در اراضی ملی می باشد که در این راستا این مهم باید با تعامل و همکاری دو اداره محقق گردد.

در ادامه این جلسه دکتر امید ذاکری با قدردانی از همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در تهیه و ارسال مقدمات پیگیری صدور اسناد مالکیت موقوفات گفت : در صورت ادامه روند تهیه و ارسال مقدمات اسناد مالکیت موقوفات تا پایان سالجاری شاهد تحقق این حرکت ارزشمند خواهیم بود.

در این جلسه مقرر شد از تعداد قریب به 300 پرونده مهیا شده جهت صدور اسناد مالکیت در شهرستانهای غرب استان در اسرع وقت پس از بررسی اقدامات مربوطه اخذ گردد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار