• امروز یک شنبه چهاردهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح شمیم خدمت

بیانیه حریم خصوصی

راهبرد مشارکت مصوب

بیانیه توافق سطح خدمت در ‌تارنما

میز خدمت

فرماندار و شهردار رودان از موقوفات بازدید کردند.

فرماندار و شهردار رودان از موقوفات بازدید کردند.

روز گذشته طی هماهنگی که توسط مهدی سقایی سرپرست اوقاف و امور خیریه شهرستان رودان انجام شد آقایان ضرغامی فرماندار و جعفری شهردار رودان از موقوفات بازدید کردند.

 سه شنبه 12 تیر 1397   1980  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان ، طی بازدیدی که با هماهنگی سرپرست اوقاف و امور خیریه رودان انجام شد ، روز گذشته ضرغامی فرماندار بهمراه جعفری شهردار از موقوفات آزادی و غلامحسین حقیقی دیدن کردند.

مهدی سقایی سرپرست اوقاف و امور خیریه شهرستان رودان گفت : این بازدید با هدف آشنایی آنان با موقوفات سطح شهرستان و ارائه راهکار در جهت راه اندازی غرفه های موقوفه آزادی صورت گرفت .

در این بازدید مقرر شد اوقاف شهرستان بهمراه شهرداری نسبت به ارائه راهکار و پیشنهاد در جهت تکمیل و راه اندازی این پروژه و جابجایی دست فروشان اقدام شود.

موقوفه مذکور دارای تقریباً 80 غرفه و با مساحت 3656 متر مربع می باشد که قبلاً با مدیریت بنیاد توسعه و عمران موقوفات استان ساخته و بدلیل مشکلات عدیده تا کنون راه اندازی نشده است.

مهدی سقایی افزود : در این دیدار قرار شد پس از بحث و تبادل نظر با تعامل طرفین نسبت به تکمیل و جابجایی دست فروشان اقدام لازم بعمل آید.

سرپرست اوقاف رودان گفت : این بازدید باعث خرسندی و آگاهی بیشتر فرماندار و شهردار از موقوفات رودان گردید.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار