• امروز دوشنبه بیست و هشتم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بازرسی عملکرد سه ماهه اول اوقاف و امور خیریه شهرستان بندرلنگه

بازرسی عملکرد سه ماهه اول اوقاف و امور خیریه شهرستان بندرلنگه

روز گذشته هیأتی به سرپرستی حجت الاسلام محمدطاهر گرایلی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان ، بهمراه برخی معاونین و کارشناسان ستادی با عزیمت به شهرستان بندرلنگه عملکرد سه ماهه اول سالجاری اوقاف بندرلنگه را مورد ارزیابی قرار دادند.

 سه شنبه 12 تیر 1397   93  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان هرمزگان ، محمد علی پویه سرپرست بازرسی و ارزیابی عملکرد اداره کل اوقاف با هدف بررسی عملکرد 3 ماهه اول سالجاری اوقاف وامور خیریه شهرستان بندرلنگه به سرپرستی مدیرکل محترم و 9 تن از همکاران در قالب معاونین رؤسای ادارات و کارشناسان ستادی به آن شهرستان عزیمت و طبق شناسه برنامه های مصوب سازمانی عملکرد در حوزه های فرهنگی ، حقوقی ثبتی ، بهره وری اقتصادی مالی غیر عمومی بازرسی و حراست بررسی و مورد ارزیابی قرار گرفت.

سرپرست حوزه بازرسی و ارزیابی عملکرد اداره کل اوقاف افزود : در این بازرسی یکروزه که طبق سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه بازبینی بعمل آمد ، ضمن بررسی نقاط ضعف و قوت طی صورتجلسه ای مقرر گردید ظرف دوماه آینده نسبت به پیگیری و اصلاح امور اقدام تا در بازرسی بعدی مورد توجه قرار گیرد.

درادامه روند بازرسی از عملکرد اوقاف شهرستان بندرلنگه، با حضور معتمدین و ریش سفیدان بندرکنگ چارک و بندرلنگه در اداره اوقاف ضمن دیدار با حجت الاسلام گرایلی مدیرکل اوقاف و قدردانی از حسن انتخاب آقای احمد قباد بعنوان مسئول اداره بر تلاشهای اوقاف در جهت حفظ و احیاء موقوفات تأکید نمودند.

محمد علی پویه در پایان بیان داشت که مدیرکل بهمراه هیأت اعزامی با حضور در دفتر امام جمعه و دیدار با حجت الاسلام حیدرزاده امام جمعه موقت و مدیر حوزه علمیه آل البیت ضمن تشریح و همراهی با مجموعه اوقاف در جهت تثبیت موقوفات و تحقق این امر خدا پسندانه دریغ نورزند.

گفتنی است برخی از همکاران اعزامی در حوزه کاری خود بصورت میدانی بازدید و تصمیمات لازم اخذ نمودند.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار