• امروز دوشنبه بیست و هشتم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آغاز اجرای طرح نشاط معنوی در استان هرمزگان

آغاز اجرای طرح نشاط معنوی در استان هرمزگان

صبح شنبه شانزدهم تیرماه نشست خبری در دفتر مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان پیرامون برنامه های تابستانه نشاط معنوی با حضور اصحاب رسانه برگزرار شد.

 شنبه 16 تیر 1397   73  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان، حجت الاسلام مصطفی آزادی معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان گفت :

صبح روز شنبه جلسه ای تحت عنوان نشست خبری در دفتر مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با حضور محمدطاهر گرایلی پیرامون تشریح اهداف اجرای طرح نشاط معنوی برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام محمدطاهر گرایلی مدیرکل اوقاف و امور خیریه در تشریح اهداف این طرح گفت : در سالیان اخیر سازمان اوقاف با رویکرد استفاده از درآمد موقوفات و بقاع متبرکه ای که ظرفیت اجرای فعالیتهای فرهنگی دارند فعالیتهای تحت عناوین مختلف منجمله طرح نشاط معنوی آغاز کرده .

مدیرکل اوقاف استان افزود : این طرح از شانزدهم تیرماه آغاز و تا پایان مرداد ماه سالجاری ادامه می یابد.

در این کلاسها که تحت عنوان غنی سازی اوقات فراعت آحاد مختلف جامعه انجام می شود، علاقمندان می توانند با ثبت نام در بقاع متبرکه از موضوعات کلاسها اعم از روخوانی روانخوانی ، حفظ قرآن کریم ، پاسخگویی به شبهات و مسائل شرعی گلدوزی خطاطی و کلاسهای فرهنگی ورزشی استفاده نمایند.

حجت الاسلام گرایلی در ادامه گفت : در اجرای این طرح که در 5 شهرستان شامل بندرعباس میناب رودان حاجی آباد و قشم برگزار می شود . 21 روحانی که 19 نفر آنهان بومی استان و 3 نفر از تهران اعزام می شوند با این طرح همکاری می کنند.

مدیرکل اوقاف در پایان گفت : با هدف قدردانی از حضور علاقمندان در کلاسها و در پایان دوره سعی خواهیم کرد اردوهایی با هدف زیارت از بقاع متبرکه استان هماهنگ نماییم.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار