• امروز دوشنبه بیست و هشتم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

عملکرد سه ماهه اول سالجاری اوقاف حاجی آباد ارزیابی شد

عملکرد سه ماهه اول سالجاری اوقاف حاجی آباد ارزیابی شد

روز یکشنبه همزمان با هفدهمین روز از تیرماه هیأتی با مدیریت و سرپرستی حجت الاسلام محمدطاهر گرایلی مدیرکل اوقاف استان با حضور در اوقاف و امور خیریه حاجی آباد به بررسی عملکرد سه ماهه پرداختند.

 دوشنبه 18 تیر 1397   73  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان ،محمد علی پویه رییس اداره بازرسی و ارزیابی عملکرد اداره کل اوقاف استان گفت :

در ادامه بررسی عملکرد ادارات تابعه یکشنبه هفدهم تیرماه به سرپرستی مدیرکل اوقاف استان پس از حضور در دفتر نمایندگی اوقاف حاجی آباد عملکرد آنان نسبت به برنامه مصوب سال که توسط سازمان مرکزی تدوین و تصویب شده بررسی شد.

محمدعلی پویه افزود : علاوه بر بازدید از عملکرد و تنظیم صورتجلسه و از طرفی مقرر شدن برخی ملزومات که قرار شد همزمان با جلسه بازرسی بعدی محقق شود از زمینها و اماکنی که قابلیت سرمایه گذاری دارند بازدید و قرار شد در قالب لیست و مذاکره با سرمایه گذاران و افرادی که مقابل به شرکت در ساخت برخی زمینها و باغات هستند بررسی و نتیجه جهت تصمیم نهایی به استان ارسال تا پس از بررسی نهایی نسبت به توسعه اماکن وقفی اقدام شود.

گفتنی است اوقاف حاجی آباد در سنوات اخیر تحولات زیادی در حوزه های مختلف عملکردی انجام داده که در همین جلسه از زحمات آقای داود رستگار تجلیل بعمل آمد

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار