• امروز دوشنبه پنجم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پاسخگویی به شبهات

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برنامه پخش زنده مراسم تاسوعا و عاشورا درآستان مقدس  امام زاده سیدمحمد(ع) حاجی آباد

برنامه پخش زنده مراسم تاسوعا و عاشورا درآستان مقدس امام زاده سیدمحمد(ع) حاجی آباد

داوود رستگار رییس اداره اوقاف حاجی آباد گفت: توفیق داریم برنامه عزاداری روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی از حاجی‌آباد را با کمال افتخار به صورت زنده از شبکه سراسری تلویزیونی پخش کنیم

 سه شنبه 27 شهریور 1397   216  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان هرمزگان ،داوود رستگار رییس اداره اوقاف حاجی آباد گفت: توفیق داریم برنامه عزاداری روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی از حاجی‌آباد را با کمال افتخار به صورت زنده از شبکه سراسری تلویزیونی پخش کنیم و اجرای برنامه امسال همچون سال‌های گذشته با همکاری تمام نهادها و دستگاه‌های اجرایی و هیئت عزاداری و دوستداران سیدالشهدا و اهل‌بیت انجام خواهد شد که جا دارد از همکاری خالصانه همه این عزیزان که با وحدت و همدلی پای کار هستند تشکر و قدردانی نمایم.

وی ادامه داد: با توجه به تجارب و استقبال خوبی که سال گذشته صورت گرفت مراسم عزاداری را با برنامه‌تر و منسجم تر در محوطه امامزاده سید محمد(س) برگزار می‌کنیم.

داوود رستگار افزود: امسال تصاویر مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی حاجی‌آباد از شبکه های یک، دو، سه، چهار، خبر، جام.جم، سحر و شبکه استانی پخش خواهند شد.

وی در خصوص زمان شروع مراسم به صورت زنده بر روی شبکه‌ها گفت: در روز تاسوعا مراسم از ساعت ۹ صبح تا نماز ظهر و عصر ادامه خواهد داشت و در روز عاشورا که با فشردگی برنامه عزاداری و مراسم حرکت هیئت‌ها همراه خواهیم بود از صبح آغاز شده و با نماز ظهر عاشورا پایان خواهد یافت.

رستگار در پایان از همکاری صدا و سیمای مرکز خلیج فارس و تمام نهادها، ارگان‌ها و افرادی که به هر نحو در انجام این برنامه این مجموعه را یاری می‌دهند تشکر و قدردانی کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار