• امروز شنبه چهارم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پاسخگویی به شبهات

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آغاز مرحله شهرستانی مسابقات سراسری قرآن کریم

آغاز مرحله شهرستانی مسابقات سراسری قرآن کریم

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان گفت: مرحله شهرستانی مسابقات سراسری قرآن کریم در استان هرمزگان هم‌زمان با سراسر کشور از ۲۰ فروردین تا ۱۵ اردیبهشت ۹۸ برگزار می‌شود.

 جمعه 24 اسفند 1397   60  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان هرمزگان، حجت‌الاسلام محمدطاهر گرایلی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان در نشستی خبری در خصوص برگزاری چهل و دومین مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان
               اوقاف و امور خیریه اظهار کرد: این مسابقات در سطوح شهرستانی، استانی، کشوری و بین‌المللی و در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می‌شود و مهلت ثبت‌نام مرحله شهرستانی تا ۲۰ فروردین ۹۸ است.
 
وی با بیان اینکه برگزاری مرحله شهرستانی از ۲۰ فروردین تا ۱۵ اردیبهشت ۹۸، برگزاری مرحله استانی از ۱۸ خرداد تا ۲۱ تیر ۹۸ و برگزاری مرحله نهایی کشوری از ۱۰ مهر تا ۲۰ مهر ۹۸ خواهد بود، افزود: این مسابقات در رشته‌های حفظ ۵ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۲۰ جزء، حفظ کل، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، اذان، دعاخوانی، رشته‌های معارفی شامل حفظ و معارف موضوعی قرآن کریم، حفظ و معارف احادیث، تفسیر قرآن کریم و تفسیر قرآن ویژه اهل سنت و رشته‌های آوایی و نغمات دینی شامل همسرایی و همخوانی قرآن کریم، آثار دو یا چندزبانه (عربی، فارسی، انگلیسی، ترکی و ...) و انشاد انفرادی (تکخوان محور) برگزار می‌شود.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان عنوان کرد: داشتن تابعیت ایرانی، عدم اشتغال به تحصیل در مقاطع تحصیلی آموزش‌وپرورش، داشتن حداقل ۱۸ سال سن از شرایط شرکت در این مسابقات است.
حجت‌الاسلام گرایلی بیان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این مسابقات به سایت رسمی مسابقات قرآن کریم جمهوری اسلامی به نشانی www.Quraniran.ir و یا در صورت عدم دسترسی به اینترنت به اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان مراجعه و اقدام به ثبت‌نام کنند.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار