• امروز سه شنبه بیست و ششم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پاسخگویی به شبهات

سامانه شکايات

خدمات غيرحضوري

معرفی کارکنان اوقاف هرمزگان

ورود به موقع رسانه از وقوع بسیاری از ناهنجاری ها جلوگیری می کند

ورود به موقع رسانه از وقوع بسیاری از ناهنجاری ها جلوگیری می کند

مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان هرمزگان،حجت الاسلام گرایلی با اشاره به نقش خبرنگار و رسانه، گفت: ورود به موقع رسانه از وقوع بسیاری از ناهنجاری ها جلوگیری می کند.

 شنبه 26 مرداد 1398   33  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان هرمزگان به نقل از شبستان از بندرعباس، حجت الاسلام والمسلمین « محمد طاهر گرایلی » در آیین تجلیل از خبرنگاران حوزه وقف، با بیان اینکه کار خبرنگار خبررسانی نیست، اظهار کرد: مهمترین رسالت خبرنگار، نظارت است که هم باید بر عملکرد دستگاه ها، مسئولان و حاکمیت و هم بر رفتار جامعه نظارت داشته باشد.

وی با ذکر این نکته که خبرنگاران ، ناظرین بر اعمال و رفتار جامعه هستند، افزود: خداوند در ۴۰ مورد قسم یاد می کند که در یک مورد به قلم که ابزار دست خبرنگاران است قسم می خورد که بیانگر جایگاه و عظمت قلم است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان با اذعان به اینکه اگر قلم و زمان در موقعیت خود کار انجام ندهند، اثری نخواهد داشت، عنوان کرد: یکی از ابزاری که خداوند برای بیان مسائل دینی مطرح می کند تاریخ نگاری است و از همین رو نیز داستان حضرت آدم، حضرت یوسف، قوم ثمود و ... در قرآن آمده است.

وی با یادآوری اینکه بشر برای بیان آنچه اتفاق افتاد امکانات خاصی نظیر رادیو، تلویزیون، روزنامه، فضای مجازی بوجود آورد که برخی از این ابزار نظیر نوار کاست و یا سی دی به مروز زمان از بین می رود.

حجت الاسلام گرایلی با اذعان به اینکه فرایند تغییر این قدر سرعتش زیاد است که اگر در گذشته بمانیم از قافله عقب خواهیم ماند، تصریح کرد: چون برخی در گذشته جا مانده اند، جایگاه خود را نیز فراموش کرده اند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار