• امروز یک شنبه چهارم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پاسخگویی به شبهات

سامانه شکايات

خدمات غيرحضوري

معرفی کارکنان اوقاف هرمزگان

آزادی زندانیان غیرعمد از محل مشارکت خیران درهرمزگان

آزادی زندانیان غیرعمد از محل مشارکت خیران درهرمزگان

مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان هرمزگان گفت:اقدام برای آزادی زندانیان نیازمند علاوه بر کاهش آسیب‌های اجتماعی باعث رفع آلام خانوادهایشان می‌شود

 سه شنبه 29 مرداد 1398   83  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف وامور خیریه استان هرمزگان حجت‌الاسلام والمسلمین گرایلی، مدیركل اوقاف و امور خیریه هرمزگان در گفتگو با خبرنگاران گفت: با عنایت به رویکرد جدید سازمان اوقاف و امور خیریه کشور مبنی بر تقویت کارکردهای خیریه در امور اجتماعی و استفاده از ظرفیت‌های مردمی و خیران برای کنترل و کاهش آسیب‌های جامعه تلاش‌هایی آغاز شده است.
وی افزود: در این زمینه و با تأسیس مرکز امور خیریه، به مناسبت عید سعید غدیرخم و با هدف دستگیری از زندانیان نیازمند و بازگرداندن آرامش و امنیت به خانواده آنان در نظر است که تعدادی از زندانیان جرائم غیرعمد با شرایط خاص در این عید آزاد شوند.
وی با بیان اینکه اقدام برای آزادی زندانیان نیازمند علاوه بر کاهش آسیب‌های اجتماعی باعث رفع آلام خانوادهایشان می شود، گفت: شماره‌ حساب‌هایی نیز برای مشارکت خیران نیک‌اندیش در این امر مهم اعلام شده است.
مدیركل اوقاف هرمزگان افزود: شماره کارت ۸۰۰۱-۸۰۰۱-۲۳۱۳-۶۲۸۰ و شماره‌ حساب ۱۴۰۰۵۲۷۹۳۳۷ بانک مسکن و شماره شبای ۵۴۰۱۴۰۰۴۰۰۰۰۰۱۴۰۰۵۲۷۹۳۳۷ IR به نام سازمان اوقاف و امور خیریه در حمایت از آزادی زندانیان غیر عمد آماده دریافت کمک‌های مردم نیکوکار ایران در این زمینه است
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار