• امروز یک شنبه چهارم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پاسخگویی به شبهات

سامانه شکايات

خدمات غيرحضوري

معرفی کارکنان اوقاف هرمزگان

امامزاده شاه مرعش میناب به عنوان یک پایلوت فرهنگی دیده شود

امامزاده شاه مرعش میناب به عنوان یک پایلوت فرهنگی دیده شود

محب زاده رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میناب ؛با بیان اینکه به دنبال جذب سرمایه گذار برای موقوفات شاه مرعش هستیم گفت: امامزاده شاه مرعش به عنوان یک پایلوت فرهنگی دیده شود.

 چهارشنبه 30 مرداد 1398   49  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان هرمزگان،مصطفی محب زاده در نشست خبری با خبرنگاران بابیان اینکه تا کنون در شهرستان میناب موقوفه قرآنی نداشته ایم، اظهار کرد: با ایجاد شرایط مناسب و فرهنگ سازی برای واقفانی که اموال خود را وقف می کنند امیدواریم که در سال های آتی موقوفه قرآنی هم در شهرستان به ثبت رسانده شود.
وی افزود: شهرستان میناب سرآمد وقف اموال در استان هرمزگان است که در سال گذشته هم آمار قابل ملاحظه موقوفه به ثبت رسیده است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میناب با بیان اینکه برنامه های خوبی برای امامزاده شاه مرعش داریم، عنوان کرد: اموال موقه خوبی در اطراف این امامزاده برای سرمایه گذاری وجود دارد که به دنبال جذب سرمایه گذار هستیم.
محب زاده تصریح کرد: سالانه شش میلیون تومان در این امامزاده نذورات جمع آوری می شود که این مبلغ بعد از ثبت در سامانه، صرف هزینه های جاری امامزاده می شود.
وی با بیان این مطلب که این مکان مقدس به یک پایلوت فرهنگی دیده می شود اذعان کرد: اگر سرمایه گذاران جوانان منطقه برای سرمایه گذاری آماده باشند امام زاده شاه مرعش توسعه پیدا خواهد کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار