• امروز یک شنبه بیست و هشتم مهر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پاسخگویی به شبهات

سامانه شکايات

خدمات غيرحضوري

معرفی کارکنان اوقاف هرمزگان

رویکرد اوقاف در سه محور فرهنگی،اجتماعی و اقتصادی

رویکرد اوقاف در سه محور فرهنگی،اجتماعی و اقتصادی

مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان هرمزگان اظهار کرد: اوقاف در در جهت اهداف خود در مقوله اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی حول سه محور مهم فعالیت خواهد کرد

 دوشنبه 25 شهریور 1398   193  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان هرمزگان ،حجت الاسلام والمسلمین مهدیان،مدیر کل جدید اوقاف وامور خیریه هرمزگان در مراسم تودیع و معارفه گفت: محور فعالیت های اوقاف استان هرمزگان برای پیشرفت در سه محوراست.
حجت الاسلام والمسلمین حسین مهدیان اظهار کرد: اوقاف در در جهت اهداف خود در مقوله اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی حول سه محور مهم فعالیت خواهد کرد.
وی افزود: حرکت در مسیر رونق تولید، با بهره گیری از توان شرکت های دانش بنیان و استفاده از ظرفیت های انان در جهت پیشرفت است.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان گفت: مسیر دوم در جهت ایجاد اشتغال در جامعه با مبنای حرکتی بیانه گام دوم و بکارگیری از جوانان مومن است.
حجت الاسلام والمسلمین مهدیان خاطرنشان کرد: مسیر سوم اجتماعی سازی فعالیت های اوقاف و در بقاع متبرکه در استان هرمزگان خواهد بود.
در این آیین از خدمات حجت الاسلام گرایلی تجلیل و حجت الاسلام حسین مهدیان به عنوان مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه هرمزگان معرفی شد
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار