• امروز دوشنبه پانزدهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح شمیم خدمت

بیانیه حریم خصوصی

راهبرد مشارکت مصوب

بیانیه توافق سطح خدمت در ‌تارنما

میز خدمت

مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه هرمزگان معرفی شد

مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه هرمزگان معرفی شد

طی مراسمی با حضور مسئول امور استان های سازمان اوقاف و امورخیریه، نماینده ولی فقیه در هرمزگان، سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری و جمعی از مدیران استانی، مدیرکل اوقاف و امورخیریه هرمزگان معرفی شد.

 دوشنبه 25 شهریور 1398   2272  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان هرمزگان ، صبح امروز در مراسمی، حجت الاسلام حسین مهدیان به عنوان مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه هرمزگان معرفی و از خدمات سه ساله حجت الاسلام محمد طاهر گرایلی مدیرکل سابق اوقاف استان قدردانی شد.

مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه هرمزگان در این مراسم اظهار داشت: رونق تولید با مشارکت شرکت‌های دانش بنیان را در برنامه دارم.

حجت الاسلام والمسلمین حسین مهدیان با قدردانی از حسن اعتماد رئیس سازمان اوقاف؛ اظهار امیدواری کرد: در راستای سیاست‌های سازمان گام بردارد.

مهدیان افزود: اوقاف مجموعه ای اجتماعی، اقتصادی با پیوست فرهنگی است.

وی اظهار داشت: برنامه هایم را در سه حوزه رونق تولید با مشارکت شرکت‌های دانش بنیان، ایجاد اشتغال در راستای با بیانیه گام دوم انقلاب و بکارگیری جوانان مومن و اجتماعی سازی فعالیت‌های اوقاف در بقاع متبرکه و موقوفات ترسیم کرده ام.

مدیرکل سابق اوقاف وامور خیریه هرمزگان نیز به بیان بخشی از عملکردش پرداخت.

حجت الاسلام محمد طاهر گرایلی افزود: سیاست شایسته گزینی نیروهای بومی براصل جوان ودلسوز در حوزه موقوفات را اجرایی کردم.

گرایلی اظهارداشت: استان در ارزیابی عملکرد سال97 رتبه پنجم کشور را کسب کرد و توانستیم 25 میلیارد تومان با دستگاه های نظامی وانتظامی و 35 میلیارد تومان هم با دانشگاه علوم پزشکی درحوزه موقوفات تعیین تکلیف کنیم.

وی گفت: از 634 پرونده در محاکم قضایی، برای 150 پرونده حکم صادر شد.

مدیرکل سابق اوقاف و امور خیریه هرمزگان اظهار داشت: در مدت مسؤولیت سه ساله ام، 600 هزار مترمربع از موقوفات را احیا شد.

گرایلی از اخذ سند برای 1050 موقوفه در استان در این مدت خبر داد و گفت در گذشته 644سند اخذ شده بود که رشد 40 درصدی داشتیم.

وی از برگزاری مسابقات قرآنی در شهرستان‌ها در این مدت خبر داد که منجر به بیش از 20 وقف قرآنی و شرکت 11 هزار نفر در این مسابقات شد.

مدیرکل سابق اوقاف و امور خیریه هرمزگان اظهار داشت: 241 موقوفه در این مدت کشف و سند زده شد و بیش از 149 هزار پرونده اسکن و بیش از 50 میلیارد تومان در طرح مودت مشارکت شد.

گرایلی گفت: با پیگیری‌های نمایندگان و استانداری و موافقت رئیس سازمان اوقاف از تعطیلی دانشکده علوم قرآنی در استان جلوگیری شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار