• امروز یک شنبه بیست و هشتم مهر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پاسخگویی به شبهات

سامانه شکايات

خدمات غيرحضوري

معرفی کارکنان اوقاف هرمزگان

بهره‌وری از موقوفات هرمزگان در حوزه آبزی‌پروری

بهره‌وری از موقوفات هرمزگان در حوزه آبزی‌پروری

معاون بهره‌وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: بهره وری از موقوفات هرمزگان در حوزه آبزی پروری یکی از برنامه‌های مهم سازمان اوقاف و امور خیریه است.

 پنج شنبه 28 شهریور 1398   162  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان هرمزگان، مهدی پندار که به همراه علیرضا هوشیارمعاون توسعه مدیریت، پشتیبانی و امور مجلس سازمان اوقاف و امور خیریه و عبدالرضادریایی معاون آبزی‌پروری اداره کل شیلات هرمزگان از تعدادی از سایت‌های پرورش ماهی در قفس هرمزگان در قشم، چارک و... بازدیدکرد؛ در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: هرمزگان پتانسیل مناسبی را در حوزه‌های پرورش ماهی در قفس و پرورش میگو دارد که مصمم هستیم جهت بهره‌وری بیشتر از موقوفات در این حوزه‌ها سرمایه‌گذاری کنیم.

وی افزود: بخشی از موقوفات استان سرمایه‌پذیر هستند که در این دو حوزه بهره‌وری از آنها صورت می‌گیرد و بخشی نیز سرمایه‌گذاری از عواید موقوفات در این حوزه‌ها انجام می‌شود.

معاون بهره‌وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه سازمان اوقاف و امور خیریه خاطرنشان کرد: این موارد در کمیته‌های استانی مورد بررسی قرار می‌گیرد تا از ظرفیت‌های آبزی‌پروری در مناطق مختلف استان جهت بهره‌وری بیشتر از موقوفات استفاده کنیم که منجر به اشتغال پایدار نیز برای جوانان و مردمان استان شود.

پندار تاکید کرد: در راستای سیاست‌های سازمان اوقاف و امور خیریه، از عواید موقوفات در حوزه‌های مختلف از جمله پرورش ماهی در قفس و پرورش میگو ... استفاده می‌کنیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار