• امروز یک شنبه بیست و هشتم مهر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پاسخگویی به شبهات

سامانه شکايات

خدمات غيرحضوري

معرفی کارکنان اوقاف هرمزگان

توزیع بسته های مهر تحصیلی در هرمزگان

توزیع بسته های مهر تحصیلی در هرمزگان

حجت الاسلام مهدیان گفت: طرح مهر تحصیلی به منظور حمایت از دانش آموزان بی‌بضاعت و مستعد استان از محل موقوفات مرتبط و مشارکت خیرین به همت سازمان اوقاف و امور خیریه در سراسر کشور برگزارشد.

 سه شنبه 2 مهر 1398   64  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان هرمزگان ، حجت‌الاسلام و المسلمین مهدیان، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان اظهار کرد: طرح مهر تحصیلی به منظور حمایت از دانش آموزان بی‌بضاعت و مستعد استان از محل موقوفات مرتبط و مشارکت خیرین به همت سازمان اوقاف و امور خیریه در سراسر کشور برگزار شد.
وی گفت: امسال ۳۰ هزار بسته تحصیلی توسط سازمان تهیه و توزیع شد که ۱۸ هزار بسته تحصیلی ویژه دانش‌آموزان دبستان و ۱۲ هزار بسته ویژه دانش آموزان متوسطه است.
حجت الاسلام والمسلمین مهدیان افزود : در استان هرمزگان64 بسته تحصیلی از محل موقوفات مرتبط توزیع شد که بر این اساس 25 بسته از محل موقوفه علیداد امیری در دهستان سیاهو بندرعباس و 27 بسته از محل موقوفات مرتبط بندرلنگه و 12 بسته از خیرین شهرستان میناب بوده است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان خاطرنشان کرد: با توجه به شروع سال تحصیلی جدید یکی از حوزه‌هایی که نیاز روز جامعه است و واقفین باید به آن توجه ویژه داشته باشند، کمک هزینه‌های تحصیلی دانش‌آموزان بی‌بضاعت است که می‌توانند به‌منظور شادکردن دل‌های بسیاری از دانش‌آموزان و نیز بهره‌مندی از این اجر بزرگ حسنه موقوفه‌هایی را به این نیت وقف کنند
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار