• امروز دوشنبه سی و یکم خرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

بیانیه حریم خصوصی

راهبرد مشارکت مصوب

بیانیه توافق سطح خدمت در ‌تارنما

میز خدمت

اجرای رزمایش «ضیافت همدلی» با توزیع ۳۵۰ بسته معیشتی در رودان

اجرای رزمایش «ضیافت همدلی» با توزیع ۳۵۰ بسته معیشتی در رودان

رییس اداره اوقاف و امور خیریه رودان با اشاره به رزمایش«ضیافت همدلی» در این شهرستان گفت: درگام دوم این رزمایش ۳۵۰ بسته معیشتی و ۱۳۰۰ پرس غذای گرم دربین نیازمندان توزیع شد.

 یک شنبه 19 اردیبهشت 1400   28  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان؛ کیان محمدی، رییس اوقاف و امور خیریه رودان در مراسم رزمایش «ضیافت همدلی» که در امامزاده شاه قطب الدین حیدر برگزار شد، با بیان اینکه امروز شاهد گام دوم رزمایش «ضیافت همدلی» در شهرستان رودان هستیم، اظهار کرد: ۳۵۰ بسته معیشتی و ۱۳۰۰ پرس غذای گرم از محل موقوفات و بقاع متبرکه بین نیازمندان توزیع شد.

وی با تاکید بر اینکه هدف از این رزمایش کمک به اقشار آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا است، افزود: در این رزمایش ۳۵۰ بسته معیشتی شامل چند کالا از قبیل روغن، برنج،رب گوجه، لوبیا ،تاید،مایع ظرفشویی،ماکارونی،سویابه ارزش هر بسته ۳۵۰ هزار تومان جمع آوری شده است که میان نیازمندان توزیع شد.

رییس اوقاف و امور خیریه رودان با اشاره به اینکه یکی از وظایف مسلمانان کمک به همنوعان نیازمند خود به اندازه توانش است، یادآور شد: این اداره در نظر دارد با همکاری خیرین و واقفین اقلام بیشتری را در ماه های آینده بین نیازمندان توزیع کند.

محمدی با بیان اینکه خدمت به فقرا یک وظیفه همگانی است، تاکید کرد: برای انجام این وظیفه مهم از مردم شریف رودان دعوت می‌کنم با مراجعه به بقاع متبرکه که محل آرامش و پناهگاه مومنین است، کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را جهت این امر مبارک به مراکز افقِ بقاع متبرکه تحویل کنند.

وی ادامه داد: آنچه مهم است حضور و مشارکت در این امر خیر است؛ لذا مردم نیکوکار ما با هر توان مالی می‌توانند در این امر خیر سهیم باشند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار