• امروز دوشنبه سی و یکم خرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

بیانیه حریم خصوصی

راهبرد مشارکت مصوب

بیانیه توافق سطح خدمت در ‌تارنما

میز خدمت

واقفین و خیرین  پیشتاز در مسجد سازی

واقفین و خیرین پیشتاز در مسجد سازی

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میناب از ساخت سه مسجد به همت خیرین و واقفین در این شهرستان خبر داد

 جمعه 31 اردیبهشت 1400   49  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان ، مصطفی محب زاده،رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میناب با بیان اینکه مساجد پایگاه اسلام و انقلاب هستند، گفت: مسجد در اندیشه دینی و اسلامی ما از جایگاه رفیعی برخوردار بوده و هستند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میناب با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران نیز از مساجد صادر شد، اظهار کرد: مساجد از صدر اسلام، پایگاه ترویج فرهنگ دینی بوده و نقش مهمی در تحولات اجتماعی و سیاسی داشته اند.
وی با اشاره به اینکه به همت خیرین ، واقفین و مردم همیشه در صحنه میناب کار های بزرگی در مسجد سازی در این شهرستان انجام شده افزود: مینابی ها در امر مسجد سازی پیشتاز هستند که نشان دهنده اهمیت مسجد در نزد مردم این شهر است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میناب گفت: كلنگ زني دوباب مسجد يكي در شهر ميناب و ديگر در بخش سندرك روستاي تمبو پايين و افتتاح يك باب مسجد در بخش توكهور هشت بندي روستاي چاه غربال بلبلكي با حضور امام جمعه، فرماندار، ريیس اوقاف، خيرين، واقفین و مردم انجام شد
وی گفت: مسجد ساخته شده در در بخش توكهور هشت بندي روستاي چاه غربال بلبلكي با اعتبار دويست ميليون و دوباب مسجد که يكي در شهر ميناب و ديگر در بخش سندرك روستاي تمبو پايين كلنگ زني انجام شد هزينه ساخت آن بالغ بر يك میليارد از اعتبارات خيرين ساخته خواهد شد
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار