• امروز دوشنبه سی و یکم خرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

بیانیه حریم خصوصی

راهبرد مشارکت مصوب

بیانیه توافق سطح خدمت در ‌تارنما

میز خدمت

حضور مردم در انتخابات برای داشتن ایرانی قوی ضروری است

حضور مردم در انتخابات برای داشتن ایرانی قوی ضروری است

حجت الاسلام مصطفی آزادی اظهار داشت: چنانچه این انتخاب با دقت، شناخت و آگاهی نسبت به صلاحیت فرد و درست بودن برنامه‌هایی که برای اداره کشور دارد انجام شود نتایج مفیدی برای کشور خواهد داشت.

 پنج شنبه 13 خرداد 1400   48  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان هرمزگان،حجت الاسلام مصطفی آزادی ؛اظهار داشت: چنانچه این انتخاب با دقت، شناخت و آگاهی نسبت به صلاحیت فرد و درست بودن برنامه‌هایی که برای اداره کشور دارد انجام شود نتایج مفیدی برای کشور خواهد داشت.

وی ادامه داد: بدیهی است که نتایج انتخاب اصلح مشمول تمام افراد جامعه شده و آثار مثبت آن در معیشت اقتصاد خانوارهای ایرانی و اقتدار کشور نمود خواهد داشت.

معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه هرمزگان با اشاره به تاثیر رأی اولی‌ها در انتخابات‌ها، اضافه کرد:‌ این افراد که برای اولین بار می ‌خواهند در انتخابات مشارکت داشته باشند بایستی نسبت به نقشی که یک رأی آنان بر مسیر کشور و به عبارت بهتر بر روی جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنند دارد آگاهی یابند.

حجت الاسلام آزادی بیان داشت: فردی هم که انتخاب می‌شود بایستی دارای ویژگی‌ها و شاخصه‌هایی باشد که بتواند مسایل و مشکل های جامعه را حل کند که مقام معظم رهبری ویژگی های فرد اصلح را در سخنرانی‌های خود بیان فرمودند که می توان به شجاعت، ساده زیست بودن، انقلابی بودن، جهادی بودن، مدیر و مدبر و با اخلاق و دارای برنامه و توانمندی در اجرا اشاره کرد.

وی افزود: برای تشخصی اینکه کدام نامزد انتخاباتی دارای این معیارها و ویژگی‌هاست باید مطالعه و نسبت به افراد شناخت داشت و چنانچه این شناخت وجود ندارد می توان با مطالعه رزمه و جست و جو در رسانه‌ها و همچنین پرسش از افراد مطلع معتمد به آگاهی رسید.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار