• امروز دوشنبه سی و یکم خرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

بیانیه حریم خصوصی

راهبرد مشارکت مصوب

بیانیه توافق سطح خدمت در ‌تارنما

میز خدمت

انعقاد تفاهم‌نامه‌ همکاری بین اوقاف و پست هرمزگان

انعقاد تفاهم‌نامه‌ همکاری بین اوقاف و پست هرمزگان

معاون بهره‌وری اقتصادی اوقاف هرمزگان از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل پست و اوقاف و امور خیریه استان در راستای افزایش تعاملات بین دو دستگاه برای صدور کد پستی موقوفات و شناسایی آن‌ها خبر داد.

 پنج شنبه 13 خرداد 1400   34  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان هرمزگان، اسلام نظرنژاد معاون بهره وری اقتصادی اوقاف وامور خیریه هرمزگان ، اظهار کرد: تفاهم نامه‌ای بین شرکت ملی پست ایران و سازمان اوقاف کشور طی چندین ماه گذشته امضا شده که در راستای آن، امروز این تفاهم نامه اجرایی بین دو دستگاه در سطح استان به امضا رسید.
وی افزود: این قرارداد و تفاهم نامه با هدف ایجاد تعاملات بیشتر دو دستگاه به اجرا درآمده و بر این اساس اطلاعات مربوط به اداره کل اوقاف در سامانه کدپستی تکمیل خواهد شد و سامانه کدپستی که همان نشانی‌های مکانی املاک بر روی آن آماده است، در اختیار اوقاف قرار می‌گیرد تا این نهاد بتواند املاک خود را شناسایی کند.
وی ادامه داد: در راستای این تفاهم نامه‌، موقعیت مکانی املاک شناسایی شده و اطلاعات املاک با انواع مختلف کاربری از جمله املاک کشاورزی، اداری، تجاری و مسکونی به تفکیک در اختیار اوقاف قرار می‌گیرد تا بتواند اطلاعات کافی نسبت به املاک و موقوفات خود داشته باشد.
نظرنژاد اظهار کرد: این تفاهم نامه در راستای احیای فرهنگ وقف و سنت حسنه نبوی، علوی و فاطمی امضا شده است چرا که بسیاری از مجموعه‌های وقفی در سطح استان نیازمند شناسایی هستند.
وی ادامه داد: این همکاری صمیمانه بین دو دستگاه اداره کل پست و اوقاف وامور خیریه انجام گرفته است، تا بتوانیم با مشارکت و همکاری یکدیگر، این موقوفات پنهان و دست نخورده را شناسایی کنیم.
یادآور شد: قرارداد همکاری فی مابین ادارات کل پست و اوقاف و امور خیریه هرمزگان در راستای تفاهم نامه سازمانی بین دو دستگاه در خصوص تبادل اطلاعات لازم جهت تهیه GIS بیش از دو هزار رقبه از موقوفات سطح استان منعقد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار