• امروز دوشنبه سی و یکم خرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

بیانیه حریم خصوصی

راهبرد مشارکت مصوب

بیانیه توافق سطح خدمت در ‌تارنما

میز خدمت

پیام مدیر کل اوقاف هرمزگان به مناسبت رحلت امام (ره) و قیام ۱۵ خرداد

پیام مدیر کل اوقاف هرمزگان به مناسبت رحلت امام (ره) و قیام ۱۵ خرداد

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان طی پیامی سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره)را تسلیت گفت.

 جمعه 14 خرداد 1400   23  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان هرمزگان، در متن پیام "حجت الاسلام والمسلمین حسین مهدیان"آمده است :

گرامی داشتن یاد و نام مردان بزرگ، که سرنوشت ملّت‏ها را با اندیشه الهی و اراده پولادین خود رقم زده و جریان رودخانه تاریخ را دستخوش تغییر کرده‏اند، وظیفه همه انسان‏های دردمند و دل‏سوزانِ هدایتِ نسل‏هاست.
امام خمینی (ره) که با قیام الهی خود در عصر غربت انسانیت، بت‏ها را شکست و دریچه‏های نور را به روی انسان‏های دردمند و منتظر گشود، در زمره این بزرگ‏مردان است.
برای شناخت امام خمینی (ره) ، بررسی مقطعِ زمانیِ خاص یا بُعدی از زندگی او کافی نیست. آن امام عارف را باید در تمامت عقیده و ایمان و عملش و در همه ادوار زندگی اش شناخت .
چهاردهم خرداد ماه روحی عروج کرد که با نَفَس روح الهی اش پیکر ملت را جان بخشیده بود. حنجره ای خاموش شد که نَفَس گرمش، سردی و افسردگی از جهان اسلام زدوده بود.
تفکر و اندیشه های حضرت امام خمینی(ره)، تأثیری شگرف در "اتحاد و بیداری" جهان اسلام داشت و همه ساله در ماه خرداد، تمامی مسلمانان جهان با “بینش، بصیرت، شناخت، برادری و آگاهی” رحلت جانگداز آن امام همام را به سوگ می نشینند.
اینجانب ضمن تسلیت فرا رسیدن ۱۴ خردادماه، سالروز رحلت جانگداز حضرت امام خمینی(ره)، و شهادت یاران با وفایش در قیام خونین ۱۵ خرداد به واقفین، خیرین ،هئیت امناء و خادمین بقاع و اماکن متبرکه و مردم شهید پرور و ولایت مدار استان هرمزگان، امید آن دارم که سایه عنایات حضرت حق (عج) در راه حراست از آرمان های متعالی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران، پاسداری از خون پاک شهدای اسلام و انقلاب و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در مسیر توسعه، بالندگی و سرافرازی ایران عزیز اسلامی پیروز باشیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار