• امروز دوشنبه سی و یکم خرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

بیانیه حریم خصوصی

راهبرد مشارکت مصوب

بیانیه توافق سطح خدمت در ‌تارنما

میز خدمت

وداع با شهید گمنام در جوار امامزاده سید مظفر(ع) قشم

وداع با شهید گمنام در جوار امامزاده سید مظفر(ع) قشم

مسئول اوقاف و امور خیریه قشم گفت:مراسم وداع با یک شهید گمنام در جوار مزار مطهر شهدای شهر قشم در صحن امامزاده سید مظفر(ع) این شهرستان برگزار شد

 یک شنبه 16 خرداد 1400   32  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان ی هرمزگان ،حجت‌الاسلام روح‌الله صفری، مسئول اوقاف و امور خیریه شهرستان قشم، اظهار کرد: پیکر پاک یک شهید گمنام، عصر۱۴ خردادماه از طریق فرودگاه قشم وارد این جزیره شد ولی به دلیل شرایط کرونایی، استقبال و انجام تشریفات به صورت محدود انجام شد.

وی افزود: پس از همراهی موتوری شهید تا مزار مطهر شهدای شهر قشم در صحن امامزاده سید مظفر(ع) این شهرستان، مراسم وداع با شهید در ساعت ۲۰:۳۰ در صحن این امامزاده با رعایت کلیه محدودیت‌ها و پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد. به دلیل شرایط خاصی که استان در آن قرار دارد، امکان برگزاری مراسم با حضور گسترده مردم نبود، از این رو علاقه‌مندان ، با عضویت در کانال‌ها و صفحات امامزاده سید مظفر(ع) قشم در فضای مجازی، برای وداع با این شهید والامقام این مراسم را دنبال کردند.

مسئول اوقاف و امور خیریه قشم در پایان یادآور شد: پیکر پاک این شهید روز شنبه، ۱۵ خردادماه از طریق بندر شهید ذاکری به بندر شهید حقانی منتقل شد و شناورهای نظامی نیز این شهید را تا بندرعباس بدرقه کردند . پیکر مطهر این شهید بزرگوار در سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) در سپاه حفاظت پرواز فرودگاه بندرعباس تشییع شد و امکان برگزاری مراسم عمومی به دلیل شرایط خاص کرونایی وجود نداشت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار