• امروز پنج شنبه ششم آبان 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح شمیم خدمت

بیانیه حریم خصوصی

راهبرد مشارکت مصوب

بیانیه توافق سطح خدمت در ‌تارنما

میز خدمت

توزیع ۷۰۰ بسته مهر تحصیلی بین دانش آموزان نیازمند هرمزگانی

توزیع ۷۰۰ بسته مهر تحصیلی بین دانش آموزان نیازمند هرمزگانی

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان از اجرای طرح «مهر تحصیلی» و توزیع ۷۰۰ بسته لوازم‌التحریر در راستای سیاست‌های حمایتی از اقشار آسیب‌پذیر جامعه و کمک به دانش‌آموزان نیازمند خبر داد.

 یک شنبه 18 مهر 1400   79  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف هرمزگان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین مهدیان، مدیرکل اوقاف و امور خیریه هرمزگان، صبح امروز، ۱۸ مهرماه، در مراسم توزیع ۷۰۰ بسته مهر تحصیلی بین دانش آموزان نیازمند استان، اظهار کرد: در راستای سیاست‌های حمایتی از اقشار آسیب‌پذیر جامعه، امسال نیز اقدام به تهیه و توزیع بسته‌های تحصیلی در میان دانش‌آموزان نیازمند از محل نیات موقوفات کردیم.

وی با اشاره به اینکه طرح مهر تحصیلی ازجمله برنامه‌های خیرخواهانه در راستای تأمین کمک‌هزینه تحصیلی دانش‌آموزان مستعد است، افزود: ۷۰۰ بسته نوشت‌افزار بین دانش‌آموزان در دو مقطع ابتدایی و متوسطه به مناسبت دهه وقف و بازگشایی مدارس توزیع می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه هرمزگان تصریح کرد: بسته‌های مهر تحصیلی توزیعی در بین دانش‌آموزان شامل کیف، دفتر، مداد، مداد رنگی و سایر موارد است که به دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی و متوسطه اهدا می‌شود.

مدیرکل اوقاف هرمزگان با تأکید بر ضرورت گسترش وقف‌های جدید با نیات مرتبط با کمک به دانش آموزان و دانشجویان، یادآور شد: این طرح هرساله با هدف محرومیت‌زدایی از دانش‌آموزان بی‌بضاعت صورت می‌پذیرد و ما در تلاش هستیم که حتی یک دانش‌آموز از تحصیل محروم نماند و یا در روند تحصیل خود دچار مشکل نشود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار