• امروز پنج شنبه ششم آبان 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح شمیم خدمت

بیانیه حریم خصوصی

راهبرد مشارکت مصوب

بیانیه توافق سطح خدمت در ‌تارنما

میز خدمت

دیدار رییس  اوقاف بندرعباس با نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت سپاه بندرعباس

دیدار رییس اوقاف بندرعباس با نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت سپاه بندرعباس

محمد کریمی رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بندرعباس به همراه مسئول فرهنگی با نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت سپاه بندرعباس دیدار و گفتگو کرد.

 دوشنبه 19 مهر 1400   9  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان، محمد کریمی رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بندرعباس در این دیدار ، وقف را ظرفیتی برای برطرف کردن نیازهای اقتصادی جامعه برشمرد و اظهار کرد: بهره گیری مطلوب و بهینه از سنت وقف و موقوفات می‌تواند راهگشای حل مشکلات کشور باشد، این در حالی است که در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی از ظرفیت وقف فاصله داریم و باید تلاش کرد از همه ظرفیت سرمایه گرانبهای وقف آنگونه که باید استفاده شود.

وی با اشاره به تاکید آموزه های دینی در بهره گیری از ظرفیت وقف گفت: وقف دارای حیطه گسترده‌ای از فعالیت هاست و اگر به درستی ریل گذاری و هدایت شود، به بسیاری از نیازهای جامعه پاسخ می‌دهد و جامعه بشری هیچ وقت با کمبودهای اقتصادی، اجتماعی، آموزشی و فرهنگی روبرو نخواهد شد.


رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بندرعباس تصریح کرد:
خوشبختانه در حال حاضر وقف توانسته مشارکت جدی و موثری را در جامعه تجربه کند و واقفان نیز در این زمینه حضور قابل توجهی را از خود نشان داده‌اند چرا که موضوع وقف می‌تواند بسیاری از مشکلات اجتماعی، علمی، فرهنگی و اقتصادی جامعه را برطرف کند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار