• امروز پنج شنبه ششم آبان 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح شمیم خدمت

بیانیه حریم خصوصی

راهبرد مشارکت مصوب

بیانیه توافق سطح خدمت در ‌تارنما

میز خدمت

بهره‌برداری از موقوفه «شریفه بنت آغاحسین» در بندرعباس

بهره‌برداری از موقوفه «شریفه بنت آغاحسین» در بندرعباس

معاون بهره‌وری اقتصادی اوقاف و امور خیریه هرمزگان از بهره‌برداری پروژه موقوفه «شریفه بنت آغاحسین» معروف به مبارزان ۵ به مناسبت دهه وقف خبر داد.

 سه شنبه 20 مهر 1400   66  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان، اسلام نظرنژاد، معاون بهره‌وری اقتصادی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان،اظهار کرد: در نهمین روز از دهه وقف پروژه موقوفه «شریفه بنت آغاحسین» معروف به مبارزان ۵ با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، فرماندار بندرعباس و مدیرکل اوقاف استان به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: پروژه مبارزان ۵ با کاربری مسکونی شامل ۶ طبقه با عرصه ۳۰۰ متر و اعیان هزار و ۴۴۰ متر است. ارزش ساخت این پروژه حدود ۹ میلیارد تومان و ارزش کل پروژه حدود ۲۰ میلیارد تومان برآورد شده و در حال بهره‌برداری است.

معاون بهره‌وری اقتصادی اوقاف و امور خیریه هرمزگان تصریح کرد: هم‌اکنون ۴ پروژه آماده افتتاح در دهه وقف داریم که مجموعاً هزار و ۲۲۰ متر مساحت و ۲ هزار و ۸۰ متر اعیان داشته و هزینه این پروژه‌ها بیش از ۹ میلیارد تومان و ارزش آن‌ها بیش از ۲۲ میلیارد تومان است.

نظرنژاد در پایان یادآور شد: در حال حاضر اداره‌کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان در سطح استان ۷ پروژه در حال اجرا، ۳ پروژه در حال مزایده و عقد قرارداد، ۴ پروژه در انتظار اخذ مجوز از سازمان اوقاف و ۷ پروژه در حال امکان‌سنجی برای اخذ مجوز دارد. محمد کریمی ، رییس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان بندرعباس اظهار کرد: به مناسبت دهه مبارک فجر موکب شهدای انقلاب در فرودگاه بندرعباس با همکاری مراکز افق ، اداره کل هواپیمایی ویگان حفاظت فرودگاه برپا شد افزود: یاد و نام شهیدان بر تارک تاریخ حیات انسانیت جاودان است؛سیره و آموزه های آنان رهنمای انسان های مومن و آزاده بوده و خواهد بود
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار