• امروز پنج شنبه ششم آبان 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح شمیم خدمت

بیانیه حریم خصوصی

راهبرد مشارکت مصوب

بیانیه توافق سطح خدمت در ‌تارنما

میز خدمت

راه‌اندازی کارگاه خیاطی در امامزاده سید مظفر(ع) بندرعباس

راه‌اندازی کارگاه خیاطی در امامزاده سید مظفر(ع) بندرعباس

معاون فرهنگی – اجتماعی اوقاف و امور خیریه هرمزگان از راه‌اندازی یک کارگاه خیاطی در امامزاده سید مظفر(ع) بندرعباس در راستای اجرای طرح «شمیم خدمت» در این امامزاده، خبر داد.

 سه شنبه 20 مهر 1400   28  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان، حجت‌الاسلام مصطفی آزادی، معاون فرهنگی – اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان،اظهار کرد: در راستای سیاست های اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه، طرح ویژه «شمیم خدمت» در سطح بقاع متبرکه استان هرمزگان در حال اجراست.

وی افزود: در راستای اجرای این طرح، یک کارگاه خیاطی در امامزاده سید مظفر(ع) بندرعباس با همکاری یک موسسه خیریه در حال راه‌اندازی بود که متاسفانه به دلیل شرایط قرمز کرونایی متوقف شده و بلااستفاده مانده بود. با تدابیری که اتخاذ شد، این کارگاه از محل موقوفات مرتبط تجهیز شده و مورد بهره برداری قرار گرفت.

معاون فرهنگی – اجتماعی اوقاف و امور خیریه هرمزگان با اشاره به اینکه امروز این کارگاه خیاطی با تهیه چرخ خیاطی ها، اتو و سردوزهای لازم راه‌اندازی مجدد شده است، یادآور شد: با راه‌اندازی این کارگاه به طور مستقیم برای ۵ نفر شغل ایجاد شده و علاوه بر ایجاد شغل به زودی در جهت توانمندسازی نیازمندان، دوره های آموزش خیاطی را نیز برگزار خواهیم کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار