• امروز پنج شنبه ششم آبان 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح شمیم خدمت

بیانیه حریم خصوصی

راهبرد مشارکت مصوب

بیانیه توافق سطح خدمت در ‌تارنما

میز خدمت

دیدار مسئول هیئت رزمندگان میناب با رییس اوقاف وامور خیریه شهرستان

دیدار مسئول هیئت رزمندگان میناب با رییس اوقاف وامور خیریه شهرستان

مسئول هئیت رزمندگان و فرهنگی سپاه شهرستان میناب به مناسبت دهه وقف در اداره اوقاف و امور خیریه میناب حضور یافته و بارییس و کارکنان اوقاف وامور خیریه شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

 سه شنبه 20 مهر 1400   18  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان ، مسئول هیئت رزمندگان و فرهنگی سپاه شهرستان میناب در این دیدار با تبریک دهه وقف از تلاش های اوقاف و امور خیریه شهرستان میناب تشکر کرد و بیان داشت: این دهه فرصت مناسبی است تا از زحمات مسئولین حوزه وقف شهرستان میناب بویژه در این مدت شیوع ویروس منحوس کرونا با طرح ها بسته های معیشتی و کمک های مومنانه تشکر کنیم.

وی گفت:مجموعه هئیت رزمندگان شهرستان آمادگی دارد در کنار اوقاف و امور خیریه این شهرستان برای توسعه وقف و محرومیت زدایی پیش از بیش تلاش کند ودر راستای طرح های معیشتی و کمک های مومنانه مثل گذشته همگام وهمیار اوقاف باشند.

در ادامه این دیدار مصطفی محب زاده ریاست اداره اوقاف نیز با خیر مقدم از جناب آقای سرهنگ رنجبر ، گزارشی از فعالیت های این اداره در سالجاری را ارائه دادند ، وبر تعامل و همکاری با هئیت رزمندگان در راستای برنامه های فرهنگی و موقوفات تاکید کرد

در این دیدار در خصوص مسائل مختلف فرهنگی و موقوفات بحث و تبادل نظر شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار