• امروز پنج شنبه ششم آبان 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح شمیم خدمت

بیانیه حریم خصوصی

راهبرد مشارکت مصوب

بیانیه توافق سطح خدمت در ‌تارنما

میز خدمت

تبلیغ و ترویج وقف باید همگانی شود

تبلیغ و ترویج وقف باید همگانی شود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میناب با تاکید بر اینکه همه باید ضرورت انجام وقف را تبلیغ و ترویج کنیم، گفت: بهترین و بالاترین خدمات و حمایت‌ها در ایام کرونا را ایران با هدف و جهت الهی به مردم ارائه کرد.

 چهارشنبه 21 مهر 1400   14  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل واقاف و امور خیریه استان هرمزگان، به مناسبت هفته وقف حجت الاسلام فاضلی پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میناب با مصطفی محب زاده رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میناب دیدار و گفتگو کرد و از همکاری در مراسمات مذهبی با اداره تبلیغات اسلامی با اهدای لوحی تقدیر کردرئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میناب با تاکید بر اینکه همه باید ضرورت انجام وقف را تبلیغ و ترویج کنیم، گفت: بهترین و بالاترین خدمات و حمایت‌ها در ایام کرونا را ایران با هدف و جهت الهی به مردم ارائه کرد.

وی عنوان کرد: موقوفات یعنی کار خیر و هیچ وقفی وجود ندارد که واقف آن نظر و نیت خیر نداشته باشد برهمین اساس اداره اوقاف نیز متصدی کار خیر است.

فاضلی پور افزود : دهه وقف فرصت خیلی خوبی برای تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف است و با یاد کردن از واقفین می‌توان زمینه گرایش بیشتر جامعه به سمت سنت حسنه وقف را فراهم کرد.

وی با بیان این‌که وقف، یکی از اصول‌های اساسی تمدن نوین اسلامی است، گفت: اصل توحید در نهاد وقف مانند سایر عبادت‌ها پنهان مانده است. وقف، نمونه‌ای از صدقات جامعه است که توسط واقفان در بانک الهی ذخیره می‌شود تا در روز قیامت از آن بهره ببرند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار