• امروز پنج شنبه ششم آبان 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح شمیم خدمت

بیانیه حریم خصوصی

راهبرد مشارکت مصوب

بیانیه توافق سطح خدمت در ‌تارنما

میز خدمت

مسئول اوقاف بشاگرد از کادر درمان تجلیل کردند

مسئول اوقاف بشاگرد از کادر درمان تجلیل کردند

در مراسمی مسئول اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بشاگرد با حضور در بیمارستان بقیه الله الاعظم این شهرستان از مجاهدتهای مدافعان سلامت در مبارزه با شیوع ویروس کرونا قدردانی کردند.

 چهارشنبه 21 مهر 1400   19  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف وامور خیریه استان هرمزگان،در مراسمی مسئول اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بشاگرد با حضور در بیمارستان بقیه الله الاعظم این شهرستان از مجاهدتهای مدافعان سلامت در مبارزه با شیوع ویروس کرونا قدردانی کردند.

رییس اوقاف و امور خیریه شهرستان بشاگرد در حاشیه این مراسم گفت: پزشکان و پرستاران در خط مقدم جنگ با ویروس کرونا هستند و از جان خود مایه گذاشتند تا مردم در سلامتی باشند و با گذشت از خانواده خود در کنار بیماران به آنان آرامش و سلامتی هدیه می کند.

وی افزود: نجات جان یک بیمار عبادت است و در حقیقت نجات یک جامعه است و تجلیل از آنان کمترین کاری است و همه آحاد جامعه باید قدردان پرستاران و پزشکان باشند.


حجت الله قاسمی اضافه کرد: رعایت دستورالعمل های بهداشتی کمک به پرستاران و پزشکان است و بار از دوش آنان برداشتن بهترین هدیه به آنان است.

گفتنی است، در این بازدید، امام جمعه بشاگرد، رییس اوقاف شهرستان بشاگرد، معاون فرماندار و هیات همراه حضور داشتند و از سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان و پرسنل بیمارستان بمناسبت گرامیداشت هفته وقف تقدیر شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار