• امروز دوشنبه پانزدهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح شمیم خدمت

بیانیه حریم خصوصی

راهبرد مشارکت مصوب

بیانیه توافق سطح خدمت در ‌تارنما

میز خدمت

پیام تبریک مدیرکل اوقاف وامور خیریه هرمزگان به مناسبت هفته وحدت

پیام تبریک مدیرکل اوقاف وامور خیریه هرمزگان به مناسبت هفته وحدت

حجت الاسلام حسین مهدیان با صدور پیامی فرا رسیدن میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفرصادق (ع) و هفته وحدت را به مردم شریف استان هرمزگان تبریک گفت.

 پنج شنبه 29 مهر 1400   117  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان هرمزگان ، در متن پیام حجت الاسلام والمسلمین حسین مهدیان آمده است

وَاعتَصِموا بِحَبلِ اللَّهِ جَمیعًا وَلا تَفَرَّقوا ۚ "103 آل عمران"

بانگ ملکوتی «اشهدا ان محمد رسول الله» که امروز در سراسر گیتی طنین انداز شده است، ترنم آسمانی دعوت حق تعالی برای وحدت و همدلی مسلمانان و آزادیخواهان عالم و راز ماندگاری اقتدار و استقلال مسلمین و تقویت و ترویج وحدت و یکدلی می باشد.
ربیع، ماه زیبایی هاست، تجلی رحمت الهی بر هستی و کائنات و طلوع آفتاب حقیقت که از سرزمین وحی متجلی شد و جهانی را از عطر آگاهی بخش حضورش بهره مند ساخت.
حضرت محمد مصطفی (ص) با حضور پر برکت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشید و مردم مظلوم و آزاده سراسر گیتی را از انوار ملکوتی اسلام عزیز، دین رحمت و شفقت، صلح و عدالت و الهام دهنده و روشنایی بخش بهره مند ساخت.
خدای بلند مرتبه را شاکریم که در استان هرمزگان جلوه ی باشکوه وحدت و یکپارچگی به مدد اندیشه ی بلند و همت والای مردمان این دیار به وضوح مشهود است و همگی تحت لوای پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران با صلح و آرامش در کنار یکدیگر زندگی می نمایند.
اینجانب فرا رسیدن هفته نور و سرور، ایام شادی و همبستگی، میلاد نبی مکرم اسلام، حضرت محمد(ص) و همچنین ولادت با سعادت حضرت امام جعفر صادق(ع) را خدمت رهبر فرزانه ی انقلاب، همه ی مسلمانان جهان، مردم شریف استان ، واقفین، خیرین ، هئیت امنا، خادمین و همه اصحاب وقف تبریک و تهنیت عرض نموده، امید آن دارم که با بهره مندی از الطاف بیکران این ایام در سایه آرمان های مقدس امام راحل و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خدمت به مردم عزیز ایران اسلامی موفق و سربلند باشیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار