• امروز یک شنبه چهاردهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح شمیم خدمت

بیانیه حریم خصوصی

راهبرد مشارکت مصوب

بیانیه توافق سطح خدمت در ‌تارنما

میز خدمت

دیدار شهردار میناب با مدیرکل اوقاف هرمزگان

دیدار شهردار میناب با مدیرکل اوقاف هرمزگان

صبح امروز _چهارشنبه 5 آبانماه 400_حبیب الله سهرابی شهردار میناب با حجت الاسلام حسین مهدیان مدیرکل اوقاف استان با دیدار گفت و گو کرد.

 چهارشنبه 5 آبان 1400   46  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان ، حبیب الله سهرابی شهردار میناب در دیدار با مدیرکل اوقاف استان، وقف را ارزشمندترین سرمایه دانست و تصریح کرد: با ظرفیت‌هایی که در میناب داریم، می‌توان وقف را محور توسعه شهرستان قرار دهیم .
سهرابی در این دیدار بيان كرد : فوايد حاصل از موقوفات به همه افراد جامعه تعلق دارد بنابراين همه مردم و ما مسئولین در گسترش اين سنت حسنه مسوول هستند.
وی ادامه داد : زدودن فقر فرهنگي يكي از مهمترين راه هاي استفاده از وقف در جامعه است و وقف به عنوان سنت حسنه اي كه هم در اسلام و هم قبل از آن وجود داشته است، تاثير بسيار بالايي براي رفع مشكلات اجتماعي و اقتصادي جامعه دارد.
شهردار میناب با تاکید بر همکاری اوقاف و شهرداری، گفت: همکاری متقابل این دو دستگاه، توسعه شهر را به دنبال دارد و بیشترین همکاری‌ها باید بین شهرداری و اوقاف در سطح شهر انجام گیرد.
حجت الاسلام مهدیان در این نشست با بیان این که وقف بهترین سرمایه برای کمک به شهر است تا آحاد جامعه از برکات آن برخوردار شوند، گفت: شهرداری با حفظ منافع شهر می‌تواند از ظرفیت‌های وقف طبق نیات واقفین در اداره‌ی بهتر شهر استفاده کند.
وی افزود: شهرداری با تسهیل شرایط برای ورود سرمایه‌گذار و رفع موانع، می‌تواند زمینه توسعه بیشتر و استفاده از امکانات وقف طبق مقررات اوقاف را فراهم کند و اوقاف نیز آماده همکاری در این بخش است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار