• امروز دوشنبه پانزدهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح شمیم خدمت

بیانیه حریم خصوصی

راهبرد مشارکت مصوب

بیانیه توافق سطح خدمت در ‌تارنما

میز خدمت

سفر دکتر خاموشی به هرمزگان/ تأکید بر قطع وابستگی به تولیدات خارجی با حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان

سفر دکتر خاموشی به هرمزگان/ تأکید بر قطع وابستگی به تولیدات خارجی با حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در سفر به استان هرمزگان در جلسه شورای اداری اداره کل اوقاف و امور خیریه این استان بر قطع وابستگی به تولیدات خارجی با حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان تأکید کرد و گفت:ستقلال اقتصادی،سیاسی و استقلال علمی یک ابهت و حاکمیتی دارد که اگر بتوانیم تولید علم بومی در درون کشور را مورد حمایت قرار دهیم با داشته‌های خدادادی که در کشور وجود دارد باعث تولید ثروت می‌شود.

 چهارشنبه 12 آبان 1400   105  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مهدی خاموشی بر ضرورت تولید علم در حوزه کیفیت سازی و کالاهای موردنیاز که از تکنولوژی بالایی برخوردارند تأکید کرد و افزود: یکی از مهم‌ترین بالارفت های ما حمایت از دانش‌بنیان‌ها است تا از این طریق نیازمند تولیدات خارجی نباشیم. به‌عنوان‌ مثال تولید مودم یکی از ملزومات بوده که تقریباً با آخرین تکنولوژی روز با مشارکت اوقاف در حال انجام است.
وی ادامه داد: اکنون ابزارهای تکنولوژی وارد زندگی بشر شده است و مشاهده می‌کنیم بدون به‌کارگیری این ابزارها شرایط کاری و حتی زندگی سخت می‌شود به همین علت در این زمینه اقداماتی با همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان صورت گرفته که تولید تبلت و موبایل را در دستور کار خود قرار دهند. ما با توجه به زیرساخت‌ها و تجهیزاتی که در کشور وجود دارد می‌توانیم تولیدکننده باشیم و از ارزبری جلوگیری کنیم.
وی با اشاره به لزوم رفع نیازهای اساسی مردم ایران افزود: شایسته مردم ایران است که از ضروریات و ملزومات تجهیزات پزشکی و کالاهای موردنیاز درمانی خود عقب نمانند. با قراردادی که  با شرکت موقوفه دانش سلامت کوثر صورت گرفته است این شرکت به‌صورت خاص تجهیزات عمل قلب باز تولید خواهد کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار