• امروز یک شنبه چهاردهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح شمیم خدمت

بیانیه حریم خصوصی

راهبرد مشارکت مصوب

بیانیه توافق سطح خدمت در ‌تارنما

میز خدمت

بقاع متبرکه هرمزگان؛ آماده ارائه خدمات به مردم زلزله‌زده

بقاع متبرکه هرمزگان؛ آماده ارائه خدمات به مردم زلزله‌زده

معاون فرهنگی – اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان گفت: تمامی اماکن مذهبی، امامزادگان و بقاع متبرکه استان در حالت آماده‌باش برای اسکان موقت و ارائه خدمات رفاهی و بهداشتی به مردم هرمزگان هستند.

 دوشنبه 24 آبان 1400   29  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان، حجت‌الاسلام مصطفی آزادی، معاون فرهنگی – اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان، اظهار کرد: بعد از وقوع زلزله و با توجه به شرایط موجود در سطح استان برحسب وظیفه‌ای که اداره کل اوقاف هرمزگان در قبال مردم استان دارد، در راستای ارائه خدمات به این عزیزان گام برداشته است.

آزادی تصریح کرد: تمامی اماکن مذهبی، امامزادگان و بقاع متبرکه استان در حالت آماده‌باش برای اسکان موقت و ارائه خدمات رفاهی و بهداشتی به مردم هرمزگان هستند و هم استانی‌های عزیزی که قصد مراجعه به این اماکن را دارند، می‌توانند از خدمات آن استفاده کنند.

معاون فرهنگی – اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان در پایان بیان کرد: اوقاف هرمزگان این آمادگی را دارد که در صورت بروز هرگونه شرایط اضطرار، امکانات و خدمات رفاهی اماکن مذهبی، امامزادگان و بقاع متبرکه سطح استان را در اختیار مردم عزیز هرمزگان قرار دهد.

یادآور می‌شود؛ بر اساس اعلام موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، روز گذشته، ۲۳ بهمن‌ماه، زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۶.۴ در مقیاس امواج درونی زمین در ساعت ۱۵ و ۳۷ دقیقه و ۴ ثانیه و در عمق ۱۵ کیلومتری از زمین و زلزله دیگری با بزرگی ۶.۳ در ساعت ۱۵ و ۳۸ دقیقه و ۳۸ ثانیه، به فاصله یک دقیقه در عمق ۱۵ کیلومتری زمین روز یکشنبه ۲۳ آبان ماه استان هرمزگان را لرزاند. همچنین پس از آن ۶۱ پس‌لرزه به بزرگی بین ۳ تا ۵ در مقیاس امواج درونی زمین در این منطقه از جنوب کشورمان رخ داد. بر اثر دو زمین‌لرزه روز گذشته در هرمزگان، یک نفر فوت و ۹۹ مصدوم شدند که ۱۰ نفر از مصدومان بستری هستند و ۸۸ نفر مرخص شده‌اند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار