• امروز دوشنبه پانزدهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح شمیم خدمت

بیانیه حریم خصوصی

راهبرد مشارکت مصوب

بیانیه توافق سطح خدمت در ‌تارنما

میز خدمت

نوری از امید توسط سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان برای زائران و مجاوران امامزاده سید نجم الدین/ مشکلات زیر ساختی حل می شود

نوری از امید توسط سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان برای زائران و مجاوران امامزاده سید نجم الدین/ مشکلات زیر ساختی حل می شود

قاسمی با بیان اینکه نوری از امید در این روزها توسط سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان برای زائران و مجاوران امامزاده سید نجم الدین منور شده است، گفت: مسئولان سپاه امام سجاد(ع) قول داده اند که بارگاه این امامزاده را بازسازی همچنین مشکل آب و برق آن را نیز با پیگیری حل کنند.

 دوشنبه 24 آبان 1400   33  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان، حجت قاسمی، مسئول اداره اوقاف شهرستان بشاگرد با اشاره به مشکلات زیر ساختی امامزاده سید نجم الدین این شهرستان گفت: این امامزاده فاقد راه موسلاتی مناسب، مشکلات آب و… دارد.

مسئول اداره اوقاف شهرستان بشاگرد تصریح کرد: این امامزاده به عنوان قطب فرهنگی در جنوب شرق کشور به شمار می رود و شاخص ترین برنامه آن برگزاری دعای عرفه است.

قاسمی افزود: برای دعای عرفه علاوه بر زائرانی که از سراسر استان به این شهرستان می آیند از استان های همجوار کرمان و سیستان و بلوچستان نیز برای شرکت در مراسم دعای عرفه به امامزاده سید نجم الدین می آیند.


وی با بیان اینکه نوری از امید در این روزها توسط سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان برای زائران و مجاوران امامزاده سید نجم الدین منور شده است، گفت: سردار امیری، جانشین سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان و مسئول محرومیت زدایی قول داده اند که بارگاه این امامزاده را بازسازی همچنین مشکل آب و برق آن را نیز با پیگیری حل کنند.

گفتنی است امامزاده سید نجم الدین که از نوادگان امام سجاد (ع) است و در اعماق کوه های سر به فلک کشیده روستای « در کلاهو » از توابع بخش مرکزی شهرستان بشاگرد قرار دارد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار